Умови Всеукраїнського конкурсу гітаристів “БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК-2015”

610039_html_m4d660f70

До участі у конкурсі гітаристів “Боярський Хрещатик-2015” запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві гри на гітарі. До конкурсу запрошуються як окремі музиканти, так і ансамблі (кількість осіб не обмежена).
Для участі у конкурсі необхідно подати заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. Заявки на конкурс та довідки за телефоном 096-566-64-34 або за електронною адресою fest-kovalenko@ukr.net    Форма заявки

Умови конкурсу:
І тур (або відбір в іншому форматі) – проводиться на базі навчальних закладів та закладів культури у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів.
ІІ тур – відбудеться 31 жовтня 2015 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок о 10.00.
До першого туру учасники готують один твір на власний вибір. До другого туру – вільну програму з урахуванням тривалості виступу.
Переможці конкурсу визначаються за наступними номінаціями:

Гітара:

  • Молодша група: 2005 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 5 хв.;
  • Середня група: 2001 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 8 хв.;
  • Юнацька група: 1998 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 10 хв.;
  • Старша група: 1985 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 15 хв.

Ансамблі:
Перше, друге, третє місця

Ансамблі можуть бути як однорідними, так і з долученням інших інструментів та (чи) голосу.

В ансамблі має бути принаймні один учасник віком до 30 років. Програма вільна. Тривалість виступу – до 15 хвилин.

По завершенню всіх конкурсів 14 листопада 2015 року відбудеться гала-концерт з церемонією нагородження.

Усім учасникам Фестивалю при собі мати свідоцтво про народження чи паспорт.
Якщо учасник Фестивалю не досяг повноліття, повну відповідальність за його безпеку, життя та здоров’я несе особа, яка його супроводжує.
Запрошуємо меценатів та широку громадськість долучитися до фінансування Фестивалю. За наявності коштів Оргкомітет має право присуджувати гран-прі, доповнювати перелік номінацій, визначати розмір премій чи передбачати цінні подарунки за узгодженням із благодійниками.

Новини Фестивалю, його Положення, форми заявок, умови проведення окремих конкурсів, рахунки для перерахування коштів та відповіді на найтиповіші питання можна знайти на сайті Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info
е-mail для довідок – fest-kovalenko@ukr.net, телефони почесного Президента Фестивалю Кириленко Марії Іванівни: 099-343-08-38; 097-667-80-31; 063-619-40-31.