У рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка 20 жовтня 2018 року в Боярському будинку культури відбувся вокальний конкурс “Осіння пісня” – 2018, в якому взяли участь 32 учасника з 8 навчальних закладів.
Склад конкурсної комісії
Голова журі: Дмитро Хома, соліст Академічного Ансамблю пісні і танцю Державної Прикордонної служби України, Заслужений артист України
Члени журі:
Євген Їжак, соліст українського етно-рокгурту «ТаРута», Заслужений артист України.
Олена Романенко, магістр музичного мистецтва, викладач вокалу, художній керівник гурту “ТаРута”.
З правом дорадчого голосу: Галина Антипова, директор Фестивалю ім. Івана Коваленка.
Переможці конкурсу вокального мистецтва “Осіння пісня”- 2018 Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка
Колективи:
I місце (середня вікова категорія) – Ансамбль «Передзвін» у складі: Цюцяк Світлана, Хрипун Меланія, Бикова Вероніка, Федорова Ольга, Вишнівський ЦТДЮ на базі Ходосівської ЗОШ 1-3 ступенів, керівник – Космина Олена Миколаївна.
ІІ місце (середня вікова категорія) – Гурт «Дивоцвіт» у складі: Алєйнік Марія, Бобренко Яна, Чумаченко Марія, Грищенко Ксюша, Воробйова Маріанна, Білогородська ЗОШ №1, керівник – Хамець Людмила Михайлівна.
ІII місце (середня вікова категорія) поділили:
– Ансамбль «Мрія» КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
– Дует Шиманська Юлія та Корнійчук Дарина, вокальна студія «Зорепад», Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.
Молодша вікова категорія (6-10 років):
І місце поділили:
- Хрипун Меланія, Вишнівський ЦТДЮ на базі Ходосівської ЗОШ 1-3 ступенів, солістка вокальної студії «Перезвін», керівник – Космина Олена Миколаївна
- Кияниця Єва, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
ІІ місце поділили:
- Кузьменко Злата, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
- Гуртова Марія, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
ІІІ місце поділили:
- Грицишин Ольга, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
- Теличко Анастасія, Вишнівський ЦТДЮ, вокальний гурток «Сузір»я», керівник – Бігун Олена Віталіївна.
Середня вікова категорія (11 – 13 років):
Гран – прі:
Мартинів Таїсія, Вишнівський ЦТДЮ на базі Ходосівської ЗОШ 1-3 ступенів, солістка вокальної студії «Перезвін», керівник – Космина Олена Миколаївна.
І місце:
Осадча Анна, Білогородська ЗОШ №1, керівник – Хамець Людмила Михайлівна.
ІІ місце поділили:
- Радука Маргарита, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
- Носова Ольга, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
ІІІ місце поділили:
- Петриченко Тамара, Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.
- Корнійчук Дар’я, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
Старша вікова категорія (17-30 років)
І місце:
Шиманська Юлія, Боярський будинок культури, керівник – Горенко Наталія Філаретівна.
Дипломи «За яскравий сценічний образ»:
– Кузьменко Злата, Дмитрівський будинок культури, керівник – Левківська Аліна Іванівна.
– Гурт «Дивоцвіт» Алєйнік Марія, Бобренко Яна, Чумаченко Марія, Грищенко Ксюша, Воробйова Маріанна, Білогородська ЗОШ №1, керівник – Хамець Людмила Михайлівна.
– Мартинів Таїсія, Вишнівський ЦТДЮ на базі Ходосівської ЗОШ 1-3 ступенів, солістка вокальної студії «Перезвін», керівник – Космина Олена Миколаївна.
Диплом «За артистизм та чуттєве виконання»: Кияниця Георгій, КСР ЦТМ «Оберіг» на базі Боярської ЗОШ I-III ст. №1, керівник – Богатир Любов Станіславівна.
Всі керівники переможців конкурсу будуть відзначені подяками.