27 жовтня 2018 року в Боярському будинку культури в рамках молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся конкурс читців «Сила слова» – 2018, у якому взяли участь 11 навчальних закладів та 55 конкурсантів.
Голова журі:
Тетяна Кобзар – заслужена артистка України, актриса театру та кіно, радіо- й телеведуча, театральний педагог, доцент кафедри сценічної мови КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, тренер спеціалізованих майстер-класів і тренінгів з техніки мовлення.
Члени журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист.
Павло Голов – диктор, актор дублювання та озвучування.
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.
Антипова Галина Віталіївна – викладач сценічної мови та конферансу.
Переможці конкурсу читців “Сила слова”- 2018
Молодша вікова категорія (6-10 років):
І місце поділили:
- Кошелєва Евеліна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Куницька Яна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
ІІ місце поділили:
- Клочанов Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Слєпов Савелій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Руденко Вєроніка, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
Середня вікова категорія (9 – 11 років):
І місце поділили:
- Мазур Анастасія, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
- Хоменко Олександра, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
ІІ місце поділили:
- Дитинчук Меланія, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна
- Кияниця Георгій, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
ІІІ місце поділили:
- Колобова Євгенія, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна
- Хруленко Дмитро, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
Середня вікова категорія (12 – 13 років):
І місце поділили:
- Скарженюк Тимофій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Гоц Тарас, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
ІІ місце поділили:
- Сокирко Вікторія, Ємільчинський будинок дитячої творчості, театральна студія «Фігаро», керівник – Шмарко Наталія Сергіївна
- Чиж Ольга, Ємільчинський будинок дитячої творчості, театральна студія «Фігаро», керівник Шмарко Наталія Сергіївна
Юнацька вікова категорія (13 – 14 років)
І місце поділили:
- Демченко Надія, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
- Вікулов Іван, Боярська ЗОШ №2, керівник – Боса Наталія Іванівна
ІІ місце поділили:
- Войтюшенко Карина, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
- Остапець Каріна, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
ІІІ місце:
Мирончук Ольга, Ємільчинський будинок дитячої творчості, театральна студія «Фігаро», керівник Шмарко Наталія Сергіївна
Юнацька вікова категорія (15 – 17 років)
І місце поділили:
- Хруленко Катерина, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Пасічник Анастасія, ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад III ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір», керівник Степанова Тетяна Олександрівна
- Шабунін Максим, ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад III ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір», керівник Степанова Тетяна Олександрівна
ІІ місце поділили:
- Дейчук Катерина, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
- Нашемпа Мілана, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Дитинчук Серафима, Боярська ЗОШ I – III ст. №1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
ІІІ місце поділили:
Фельдман Інна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Світла хвиля», керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
Кучерова Марія, Школа шляхетних дівчаток «Леді», керівник – Сичова Наталія Василівна
Старша вікова категорія (18 – 30 років)
І місце:
Шмарко Наталія Сергіївна, Луганський національний університет ім. Т.Г.Шевченка, 5 курс, факультет «Аудіовізуальне виробництво та мистецтво»
Диплом «За артистизм та проникливе виконання»:
- Миськова Ангеліна, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
- Найко Віра, Боярський будинок культури, театральна студія «Аметист», керівник – Вікулова Тетяна
Диплом наймолодшому учаснику фестивалю:
Слєпов Савелій, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
Диплом «За жагу до перемоги»:
Харченко Іван, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна