У рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка з 1 жовтня по 5 грудня 2021 року проходив очно-дистанційний двотуровий відкритий вокальний конкурс «Осіння пісня»-2021, в якому взяли участь 30 учасників з 6 навчальних закладів. Другий тур конкурсу відбувався дистанційно.
Склад конкурсної комісії
Голова журі: Дмитро Хома, Заслужений артист України. Поет, композитор, соліст Академічного ансамблю пісні і танцю Державної Прикордонної служби Ураїни.
Члени журі:
– Майя Іваненко, провідний Концертмейстер музичного факультету Київського національного університету культури і мистецтв (секція народно-пісенного та хорового мистецтва), лауреат міжнародних конкурсів.
– Нурищенко Оксана Миколаївна, викладач естрадно-народного співу, неодноразовий лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів в складі вокального ансамблю «ТріоРіо».
Переможці вокального конкурсу «Осіння пісня»-2021
Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка
Вокальні колективи
ІІ місце:
– Вокальна студія «Дивограй»: Яценко Владислава, Корнійчук Дар’я, Романченко Анастасія, Притиченко Анастасія; ВСП НУБіП України «Боярський фаховий коледж», вокальна студія «Дивограй», керівник – Чучко Володимир Васильович.
ІІІ місце поділили:
– Дует: Олександра Хоменко, Вероніка Плєвако; ЦПО «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник – Нурищенко Оксана Миколаївна
– Дует: Храпачевська Аліна Валеріївна, Петриченко Тамара Олександрівна;
Культурно-мистецький центр Боярської міської ради, керівник Горенко Наталя Філаретівна
– Дует: Владислава Яценко, Вікторія Труба; ВСП НУБіП України «Боярський фаховий коледж», вокальна студія «Дивограй», керівник – Чучко Володимир Васильович.
– Тріо «Мрія»: Кияниця Георгій Валерійович, Кияниця Єва Валеріївна, Набок Мілана Олександрівна; ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
Середня вікова категорія (8 – 10 років)
ІІ місце:
Мирончук Вaлерія Святославівнa, вокальна студія палацу культури міста Луцьк «Соло Мрій», керівник – Рихлюк Лариса Ігорівна
ІІІ місце:
Набок Мілана Олександрівна, ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
Середня вікова категорія (11 – 13 років)
ІІ місце поділили:
– Кияниця Єва Валеріївна, ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
– Віолетта Васькевич, ЦПО «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник – Нурищенко Оксана Миколаївна
ІІІ місце поділили:
– Гуртова Марія Олександрівна, ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
– Желомська Марта, ЦПО «Оберіг», народна студія естрадно-народного співу «Перлина», керівник – Нурищенко Оксана Миколаївна
– Грицишин Ольга Миколаївна, ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
Юнацька вікова категорія (14 – 17 років)
ІІ місце поділили:
– Мельник Поліна Олегівна, ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
– Кияниця Георгій Валерійович, ЦПО «Оберіг», керівник – Богатир Любов Станіславівна
– Когут Анна Сергіївна, ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів», керівник – Чучко Володимир Васильович.
ІІІ місце:
Лютіков Денис Романович, ВСП НУБіП України «Боярський фаховий коледж», вокальна студія «Дивограй», керівник – Чучко Володимир Васильович.
Старша вікова категорія (18-30 років)
ІІ місце:
Яценко Владислава Олександрівна, ВСП НУБіП України «Боярський фаховий коледж», лаборант, вокальна студія «Дивограй», керівник – Чучко Володимир Васильович.
Керівники переможців конкурсу відзначені подяками.