У Боярці завершився Фестиваль ім. Івана Коваленка-2021

З 1 жовтня по 17 грудня 2021 р. у місті Боярка відбувся Всеукраїнський молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка, в якому взяли участь конкурсанти з різних областей України.

У рамках фестивалю пройшло сім очно-дистанційних двотурових конкурсів:
‒ Конкурс читців «Сила слова»;
‒ Конкурс бандуристів «Серце України»;
‒ Конкурс гітаристів «Боярський Хрещатик»;
‒ Вокальний конкурс «Осіння пісня»;
‒ Конкурс аудіовиконавців «Магія голосу»;
‒ Конкурс авторської пісні та співаної поезії «Тиха зірка»;
‒ Конкурс пісенної лірики «Віршована мелодія».

Цього року в рамках Фестивалю також відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку гітарного виконавства в умовах вітчизняної мистецької освіти». У дистанційному форматі на платформі ZOOM різні аспекти гітарного мистецтва обговорювали митці та науковці з різних міст України. У практичній частині конференції було проведено низку майстер-класів. Голова оргкомітету конференції ‒ професор кафедри музичного мистецтва Луганської державної академії культури і мистецтв, доцент, заслужена артистка України Вікторія Жадько. Модератор ‒ доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, доцент Анатолій Коваленко.

Загалом у Фестивалі було задіяно понад 250 осіб. У рамках Фестивалю було створено 4 рекламних відеоролики, присвячені новим конкурсам Фестивалю, та 2 звітних відео за результатами найбільш успішних конкурсів: читацького «Сила слова» та вокального «Осіння пісня», а також конкурсів бандуристів «Серце України» та гітаристів «Боярський Хрещатик».

Оргкомітет висловлює подяку Боярській міській раді за фінансування  Фестивалю в  Боярській міській територіальній громаді.

Результати конкурсів шукайте на цьому сайті. Про творчість та життєвий шлях Івана Коваленка читайте на офіційному сайті поета. Там же можна знайти всі твори Івана Коваленка та пісні на його вірші.