Оголошення про проведення у місті Боярка Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка-2015

Оголошення про проведення у місті Боярка Молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка-2015

15 липня 2015 року в Боярці стартує щорічний Молодіжний мистецький фестиваль імені Івана Коваленка. Метою Фестивалю є гармонійний розвиток підростаючого покоління, виховання у молоді патріотичних почуттів, залучення меценатів та благодійників до підтримки творчої молоді, увічнення пам’яті поета, дисидента, педагога Івана Юхимовича Коваленка та популяризація міста Боярки на теренах України. До участі у Фестивалі-2015 запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві складання віршів, співаної поезії, художнього читання, вокалу та гри на гітарі. Для участі у конкурсах необхідно подати заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік і день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. Форми заявок для окремих конкурсів можна знайти у відповідних рубриках на сайті Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info/ У 2015 році в рамках Фестивалю відбудуться наступні конкурси:

ПОЕТИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС “ВІРШОВАНА МЕЛОДІЯ”

Конкурс проводиться з 15 липня по 15 жовтня 2015 року.

Переможці конкурсу визначаються у номінації «Кращий вірш як основа для пісні»:

Молодша група: 2001 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця);

Середня група: 1998 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця);

Старша група: 1985 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця).

Один чи два вірші з числа поданих на конкурс (не обов’язково переможці) можуть бути покладені на музику з наступним професійним записом пісні у музичній студії – у разі, якщо якийсь із текстів зацікавить композиторів.

Вимоги до віршів:

На конкурс автор подає не більше 2-х віршів українською мовою, що можуть стати текстами до пісень.

Тексти для пісень мають складатися із 3-6 стовпчиків, один з яких може бути запропонований як приспів.

Вірші подаються в електронному вигляді у програмі Microsoft Word, шрифтом Times New Romans, кеглем 14, через 1,5 інтервали.

Вірші та заявка до участі в конкурсі надсилаються на електронну адресу text-pisni@ukr.net у прикріпленому файлі.

Кращі з поданих на конкурс віршів будуть розміщені на сайті Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info/

За збереження авторських прав Оргкомітет Фестивалю відповідальності не несе.

До уваги композиторів! Запрошуємо знайомитись із конкурсними творами для написання пісень. Робочі записи пісень (диктофон, комп’ютер) надсилайте у форматі МП3 на адресу text-pisni@ukr.net. Оргкомітет Фестивалю має на меті обрати одну чи дві пісні для подальшого аранжування та студійного запису.

Додаткова інформація – за електронною адресою text-pisni@ukr.net або за телефонами: 097-667-80-31, 099-343-08-38, 063-619-40-31, (045-98)-46-851 (контактна особа – Кириленко Марія Іванівна, донька поета Івана Коваленка).

ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС СПІВАНОЇ ПОЕЗІЇ НА СЛОВА І.КОВАЛЕНКА “ТИХА ЗІРКА”

  Конкурс проводиться з 15 липня по 15 жовтня 2015 року. Переможці конкурсу визначаються у номінаціях:

Співана поезія на слова Івана Коваленка (перше, друге, третє місця).

Краще виконання  співаної поезії  на слова Івана Коваленка (перше, друге, третє місця).

Вимоги до пісень:

Пісні мають бути створені на вірші Івана Коваленка. Всі твори поета можна знайти на сайті Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info/

Можна подавати будь-яку кількість пісень на слова І.Коваленка, але бажано, щоб вони були на ті вірші поета, котрі ще не покладені на музику. (Ознайомитись із списком вже написаних пісень та послухати їх можна на вищевказаному сайті у розділі «Послухати пісні».)

Пісні та заявка до участі в конкурсі надсилаються на електронну адресу  text-pisni@ukr.net  у прикріпленому файлі.

Пісня подається у форматі МП3. Це може бути як студійний, так і аматорський запис (диктофон, комп’ютер), але звук має бути достатньо чіткий.

У номінації «Співана поезія на слова Івана Коваленка» передбачається робочий варіант пісні: вокальні дані автора чи виконавця пісні та якість музичного супроводу на результати не впливають.

За необхідності допускаються несуттєві  корективи віршів, скорочення, об’єднання декількох у текст для однієї пісні.

За збереження авторських прав Оргкомітет Фестивалю відповідальності не несе.

Додаткова інформація – на сайті Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info/ , за електронною адресою text-pisni@ukr.net або за телефонами: 097-667-80-31, 099-343-08-38, 063-619-40-31, (045-98)-46-851 (контактна особа – Кириленко Марія Іванівна, донька поета Івана Коваленка).

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ “СИЛА СЛОВА”:

До участі у конкурсі читців “Сила слова-2014” запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві  художнього читання. Для участі у конкурсах необхідно подати заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо.  Заявки на конкурс та довідки за телефоном 096-332-18-51 або за електронною адресою fest-kovalenko@ukr.net

Умови конкурсу:

І тур конкурсу проводиться на базі навчальних та культурних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів. Ці заклади за рішенням власних конкурсних комісій обирають та направляють на ІІ тур до 5-ти конкурсантів.

ІІ тур відбудеться 10 жовтня 2015 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м. Боярка), початок об 11.00

На обидва тури конкурсанти готують вірш Івана Коваленка, обраний за власним уподобанням. Якщо вірш задовгий, для читання береться  скорочений варіант або уривок. Тривалість виступу до 3-х хвилин. Допускається декламування декількох віршів І.Коваленка (у т.ч. скорочених), якщо загальна тривалість виступу не перевищує 3-х хвилин.  Переможців конкурсу визначають за номінацією “Кращий виконавець віршів Івана Коваленка”

Молодша група: 2001  та наступні роки народження (перше, друге, третє місця);

Середня група:  1998 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця);

Старша група:   1985 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця).

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС “ОСІННЯ ПІСНЯ”:

До участі у вокальному конкурсі “Осіння пісня-2014” запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві  вокалу.  Для участі у конкурсах необхідно подати заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. Пісні на слова Івана Коваленка, слова та фонограми можна знайти на сайті поета у відповідних розділах. Заявки на конкурс та довідки за телефоном 096-332-18-51 або за електронною адресою fest-kovalenko@ukr.net

Умови конкурсу:

І тур – проводиться на базі навчальних та культурних закладів з 1 по 30 вересня у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів. Ці заклади за рішенням власних конкурсних комісій обирають та направляють на ІІ тур до 5-ти конкурсантів.

ІІ тур – відбудеться 17 жовтня 2015 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок об 11.00

До другого туру готується 1 пісня:  - Пісня українською мовою    АБО  -  Пісня на слова Івана Коваленка Усі твори виконуються наживо у супроводі музичних інструментів або у супроводі інструментальної фонограми (-1).   Конкурсанти мають бути готові на прохання конкурсної комісії виконати ще одну пісню іншого характеру, тому перед виступом надають 2 фонограми.   Виконання пісні на слова І.Коваленка надає конкурсанту додаткові бали.  Переможці конкурсу визначаються у наступних номінаціях:

Краще виконання пісні на слова І.Коваленка

Молодша група:  2001  та наступні роки народження (перше, друге, третє місця);

Середня група:  1998 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця);

Старша група:   1985 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця).

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ГІТАРИСТІВ “БОЯРСЬКИЙ ХРЕЩАТИК”:

До участі у конкурсі гітаристів “Боярський Хрещатик-2015” запрошується талановита молодь віком від 6 до 30 років, що випробовує себе у мистецтві   гри на гітарі. До конкурсу запрошуються як окремі музиканти, так і ансамблі (кількість осіб не обмежена).

Для участі у конкурсі необхідно подати  заявку, у котрій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, рік та день народження, вік, контактні дані (е-mail, телефони, поштова адреса), назву навчального закладу чи місця роботи, програму виступу тощо. Заявки на конкурс та довідки за телефоном 096-332-18-51 або за електронною адресою fest-kovalenko@ukr.net

Умови конкурсу:

І тур – проводиться з 1 по 30 вересня 2014 року на базі навчальних закладів та закладів культури у порядку, визначеному адміністраціями цих закладів.

ІІ тур – відбудеться 31 жовтня 2015 року на базі Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» (м.Боярка), початок о 10.00.

До першого туру учасники готують один твір на власний вибір. До другого туру – вільну програму з урахуванням тривалості виступу.

Переможці конкурсу визначаються за наступними номінаціями: Гітара

Молодша група: 2005  та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 5 хв.;

Середня група:  2001 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 8 хв.;

Юнацька група: 1998 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 10 хв.;

Старша група:  1985 та наступні роки народження (перше, друге, третє місця) – тривалість виступу до 15 хв.

Ансамблі: Перше, друге, третє місця Ансамблі можуть бути як однорідними, так і з долученням інших інструментів та (чи)  голосу.  В ансамблі має бути принаймні один учасник віком до 30 років. Програма вільна. Тривалість виступу – до 15 хвилин.  По завершенню всіх конкурсів 14 листопада 2015 року відбудеться гала-концерт з церемонією нагородження.  Усім учасникам Фестивалю при собі мати свідоцтво про народження чи паспорт.

Якщо учасник Фестивалю не досяг повноліття, повну відповідальність за його безпеку, життя та здоров’я несе особа, яка його супроводжує.

Запрошуємо  меценатів та широку громадськість  долучитися до фінансування Фестивалю. За наявності коштів Оргкомітет має право присуджувати гран-прі, доповнювати перелік номінацій, визначати розмір премій чи передбачати цінні подарунки за узгодженням із благодійниками.

Новини Фестивалю, його Положення, форми заявок, умови проведення окремих конкурсів, рахунки для перерахування коштів та відповіді на найтиповіші питання  можна знайти на сайті Івана Коваленка http://ivan-kovalenko.info

е-mail для довідок – fest-kovalenko@ukr.net, телефони почесного Президента Фестивалю Кириленко Марії Іванівни: 099-343-08-38; 097-667-80-31; 063-619-40-31.

Оргкомітет