Переможці конкурсу читців “Сила слова”-2022

У 2022 році в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю імені Івана Коваленка відбувся ювілейний 10-й конкурс читців «Сила слова»-2022, у якому взяли участь 59 конкурсантів з 13 навчальних закладів (гуртків, студій, колективів).

Голова журі:
Євгенія Непиталюк – старший викладач кафедри режисури телебачення КНУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого, телевізійний редактор, сценарист, актриса театру та кіно та телебачення.
Члени журі:
Павло Голов – диктор, актор дублювання та озвучування.
Кириленко Марія Іванівна – почесний Президент Фестивалю, донька поета Івана Коваленка.

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ “СИЛА СЛОВА”-2022

Номінація “Краще виконання вірша Івана Коваленка у відеозаписі”

Категорії «Літературно-музична композиція», «Колективне виконання», «Дуети»

І місце:
– Софія Валько, Анастасія Лесіна, Аліна Власенко, Боярська
загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Липчак Олена
Володимирівна.
ІІ місце:
– Карина Ткаченко, Ростислав Лось, Людмила Сидоренко, Боярська
загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Липчак Олена
Володимирівна.

Молодша вікова категорія (5-8 років):

ІІ місце:
– Олена Коваль, КСР ЦТМ «Оберіг» студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

Середня вікова категорія (8 – 10 років):

І місце поділили:
– Надія Кальна, Клубний заклад с. Тарасівка, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
– Аліна Теплова, Клубний заклад с. Тарасівка, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
– Макарій Антипов, ЦПО «Оберіг», студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Савелій Галь, ЦПО «Оберіг», студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

ІІ місце поділили:
– Уляна Ашурова, КЗ Культурно-мистецький центр сіл Княжичі та Жорнівка Боярської міської ради, керівник – Черняк Владислав Вікторович
– Катерина Загранична, Центр позашкільної освіти “Оберіг”
Боярської міської ради, Зразкова театр-студія “Світла хвиля”,
керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Софія Дорошко, Центр позашкільної освіти “Оберіг”
Боярської міської ради, Зразкова театр-студія “Світла хвиля”,
керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Елеонора Плєшакова, Центр позашкільної освіти “Оберіг”
Боярської міської ради, Зразкова театр-студія “Світла хвиля”,
керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Ярослава Терпіловська, Еколого-натуралістичний Центр “Юннати”, керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
– Софія Желєзнякова, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Дар’я Орел, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1,
керівник – Липчак Олена Володимирівна.
– Софія Савенко, Клубний заклад с. Тарасівка, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна

ІІІ місце поділили:
– Марія Долецька, КЗ Культурномистецький центр сіл Княжичі та Жорнівка Боярської міської ради, керівник – Черняк Владислав Вікторович
– Олександра Бибик, КЗ Культурномистецький центр сіл Княжичі та Жорнівка Боярської міської ради, керівник – Черняк Владислав Вікторович
– Магдалена Поливко, КЗ Культурно-мистецький центр сіл Княжичі та Жорнівка Боярської міської ради, керівник – Черняк Владислав Вікторович
– Зоя Клочанова, Еколого-натуралістичний Центр Юннати’’,
керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
– Софія Листопад, ОЗО Боярський академічний ліцей імені Євгена Коновальця Боярської міської ради, керівник – Марія Сергіївна Купрієнко
– Злата Штацька, ОЗО Боярський академічний ліцей імені Євгена Коновальця Боярської міської ради, керівник – Анна Миколаївна Федорченко
– Анна Кірюхіна, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Мар’яна Сперкач, Дзвінківська філія Забірського опорного закладу освіти Боярської міської ради, керівник – Скобленко Марія Миколаївна
– Аліса Бондаренко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна.

Середня вікова категорія (11-13 років):

І місце поділили:
– Людмила Сидоренко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна
– Поліна Воскобійник, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Евеліна Кошелева, ЦПО «Оберіг», студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Наталія Колосюк, Клубний заклад с. Тарасівка, керівник –Степанова Тетяна Олександрівна
– Дарина Науменко, ЦПО «Оберіг», студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна

ІІ місце поділили:
– Андрій Толочко, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Тимофій Клочанов, Еколого-натуралістичний Центр Юннати’’,
керівник – Вікулова Тетяна Петрівна
– Катерина Шаповал, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Анна Демчук, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

ІІІ місце поділили:
– Анна Гоцуляк, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Єлизавета Оніщенко, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Олександра Левчакова, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна
– Анастасія Константінова, Боярська загальноосвітня школа №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Вероніка Кузьменко, Боярська загальноосвітня школа №1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Анастасія Фуркевич, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Назар Богатир, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна

Юнацька вікова категорія (14-17 років):

І місце поділили:
– Анна Чемерис, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Мельник Тетяна Олексіївна
– Софія Корчагіна, Боярський академічний ліцей “Інтелект”, керівник –
Тарасенко Світлана Миколаївна
– Тамара Серікова, Комунальний заклад позашкільної спеціалізованої освіти «Дитяча мистецька школа» Котелевської селищної ради, керівник – Топольник Леся Василівна
– Марія Шиманська, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Тарас Гоц, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ярошенко Поліна Олексіївна
– Анна Целованська, Клубний заклад с. Тарасівка, керівник – Степанова Тетяна Олександрівна
– Надія Демченко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Липчак Олена Володимирівна.

ІІ місце:
– Георгій Кияниця, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна

ІІІ місце:
– Настя Вольвач, Центр позашкільної освіти “Оберіг” Боярської міської ради, керівник – Іващенко Тетяна Володимирівна

Номінація “Магія голосу: краще виконання вірша Івана Коваленка в аудоізаписі”

І місце поділили:
– Тимофій Скарженюк, КСР ЦТМ «Оберіг», студія «Сценічна мова та конферанс», керівник – Антипова Галина Віталіївна
– Sebastian Thorpe, Велика Британія, Манчестер

ДИПЛОМАНТИ:

– Матвій Куц, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Максим Кульчинський, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Данило Лисенко, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Ольга Дмитрівна
– Олександра Яцик, Боярська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1, керівник – Сивенко Ольга Дмитрівна
– Валерія Боцу, Дзвінківська філія Забірського опорного закладу освіти Боярської міської ради, керівник – Скобленко Марія Миколаївна
– Діана Андрейко, Дзвінківська філія Забірського опорного закладу Боярської міської ради, керівник – Шиденко Ірина Миколаївна
– Вероніка Чорна, Дзвінківська філія Забірського опорного закладу Боярської міської ради, керівник – Шиденко Ірина Миколаївна